Not known Facts About ایده کسب و کار خانگی

یک ایده تجاری جالب و ساده برای نوجوانان، آربیتراژ (کسب سود از تفاوت قیمت) است.
ایده کار خانگی
چون علم به سرعت در حال رشد و یا کسب تجربه ست. شاید فردا چیزی نو ظهور آمد که این سیستم را به کلی عوض کرد. زیاد موضوع را جدی نگیر و برای خودت بزرگ نکن . شاد باشی و پیروز

یک ایده خاص برای کسب کار خانگی برای نوجوانان  که می‌توانند به صورت دست ساز ایجاد و شروع به فروش کنند کارت‌های تبریک است. بسیاری از افراد در حال بازگشت به یادداشت‌های دست‌نویس هستند.

اما اگر از کار های کوچیک شروع کنید مطمئنا فروش میرن چون هم قیمتشون مناسب هست و هم میتونید تعداد بالا تولید کنید و با کادویی ها و عروسک فروشی ها همکاری کنید

عزیزم، باید یه کانال تلگرامی راه بندازی، یا حتی پیج اینستاگرام

بستگی داره چه سنی باشی . مثلا من که هنوز مدرسه میرم یه ایده که به ذهنم رسیده اینه که میشه عکس دوستامو تو تولد یا چیزای اینجوری بگیرم تو فتوشاپ شکل بومش کنم بعد از روش نقاشی بکشم بهشون بفروشم

سلام. میشه لطفا نمونه کارهاتونو برا من بفرستین؟ من در وب سایت آرتمالو قصد فروش دست سازه های خانم های هنرمند رو دارم.

در این مدل کار در منزل هم می توانید با راه اندازی سایت کسب درآمد کنید و همین که می توانید برای گرفتن سفارش و ساخت فایل های صوتی از طریق سایت هایی مثل انجام میدم و پونیشا اقدام کنید.

به این ترتیب بدون استرس و بدون نیاز به رفت و آمد در خیابانهای پرترافیک و اتلاف وقت، می‌توانند از هنر و سرگرمی خود به عنوان یک منبع درآمد استفاده کنند و همچنین ظرفیت‌های دنیای مجازی برای مدیریت کسب و کار خود به کار ببندند.

شاید فکر کنید که در این روش کسب و کار در خانه شما به صورت شانسی معاملات را پیش بینی می کنید!! ولی اصلا اینطور نیست. شما با ثبت نام در سایت هایی که این امکان را فراهم کرده اند ثبت نام میکنید و با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهند شروع به تحلیل می کنید.

شاید بتونم اینطور عنوان کنم که کار این افراد مثل کار اتاق بازرگانی برای تولید کنندگان نیمه صنعتی و کارگاهیه که البته با رشد کارگاهها خدمات آنها هم گسترده تر و بیشتر میشه یعنی هر دو گروه با هم رشد میکنند مثل کار گالری دار و هنرمند.

این مقاله شاید بتونه کمکتون کنه که صنایع دستی رو کجا بفروشید:

با مطالعه مقاله کسب و‌ کار در خانه با دیگر کارهای خانگی دیگر بیشتر آشنا شوید.

برای کسانی که با فضاهای مجازی بیشتر در ارتباط هستند، این می‌تواند یک تجارت ساده باشد که سود مناسبی کسب می‌کنند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Not known Facts About ایده کسب و کار خانگی”

Leave a Reply

Gravatar